...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.

Брекет-системи

Для сучасної людини зовнішній вигляд стає важливим і надзвичайно відповідальним моментом. І в усьому цьому тонкому і складному механізмі красива посмішка відіграє величезну роль. Саме посмішка стає візиткою індивідуума.

 

Центр “Пальміра Ден” це не просто стоматологія, це естетична стоматологія в Полтаві на найвищому рівні. Якщо Ви хочете отримати гарантію якості та стовідсотковий результат, то звертатися за діагностикою, консультацією та послугами потрібно тільки сюди. Передові методи і багата матеріальна база дає змогу фахівцям естетичного відділу клініки запропонувати найвищий рівень послуг.

У комплекс послуг естетичної стоматології входить маса пропозицій. Для того, щоб Ви змогли відразу оцінити можливості та пропозиції клініки, нижче будуть описані найбільш затребувані послуги зовнішнього профілю.

 

    • Корекція форми зубів. У разі відколів, тріщин або будь-яких інших порушень емалі, зуби часто доводиться відновлювати. Під час відновлення є можливість підкоригувати форму і колір зуба. В окремих випадках це дуже важлива можливість, яка допомагає відновити прикус.

 

    • Реставрація зубів дещо відрізняється від попередньої процедури. Вона передбачає використання ширшої низки матеріалів і засобів. До таких належать вініри, спеціальні вкладки та фотополімери. Будь-які накладки передбачають складний процес інтеграції нової поверхні зуба. Однак побоюватися нічого, фахівці естетичного відділення “Пальміра Дент” знаються на своїй справі.

 

    • Відновлення прикусу за допомогою брекет-систем. На сьогодні виправлення прикусу в Полтаві цікавить багатьох. Якщо десять років тому клієнтами ортодонтії в Полтаві в основному були діти, то сьогодні в клініці маса цілком дорослих клієнтів на вирівнювання зубів.
    • Відбілювання зубної емалі. Це справжній лідер за кількістю запитів. Саме відбілювання сьогодні викликає величезний інтерес. І це зрозуміло, адже естетична стоматологія на те й носить свою назву, щоб насамперед відповідати за зовнішній вигляд. А про який зовнішній вигляд може йтися, якщо зуби втратили білизну? Куріння, любов до міцних алкогольних напоїв і червоного вина, кави та фруктів може завдати великої шкоди кольору Вашої емалі, особливо якщо врахувати випадки індивідуальної схильності. З усім цим можна впоратися силами професіоналів клініки “Пальміра Дент”.

Піти на процедуру з корекції своєї посмішки, це вірний крок. Але не варто забувати, що ефект, який для Вас буде отриманий фахівцями, може бути Вами ж зруйнований. Деякі ефекти мають свій термін життя і потребують оновлення. Про всі подробиці цього рівня можна відразу дізнатися у лікаря. Консультанти клініки підкажуть, як зберегти ефект, як правильно доглядати за зубами, і що в принципі можна ще зробити для Ваших зубів.

 

Команда клініки “Пальміра Дент”, це справжні професіонали своєї справи, які напевно допоможуть і вже точно підкажуть правильне рішення на шляху вдосконалення Вашої посмішки.