...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.

Лікування зубів

Лікування зубів у дітей, це дуже складне і відповідальне завдання. Якщо Ви шукайте того, хто зможе провести лікування зубів у Полтаві, то варто розглянути пропозицію фахівців стоматології “Пальміра Дент”, які мають величезний досвід роботи з маленькими пацієнтами. Спостереження в нашій клініці дасть змогу уникнути багатьох проблем із зубами, але якщо шкідливі плями вже з’явилися на зубках малюка, то варто відразу звернутися по допомогу.

 

Для того щоб попередити і зрозуміти причини появи карієсу, варто ознайомитися з такою інформацією. Причинами появи карієсу можуть стати різні чинники впливу на зуби.

  1. Емаль молочних зубів набагато тонша і беззахисніша, тому вплив хвороботворних бактерій переносить вона погано, що і стає причиною появи карієсу. Також варто пам’ятати про схильність, умови життя дитини та її харчування.

 

  1. Діти до двох років страждають від “пляшкової” форми карієсу. Однозначною причиною його появи стає порушення нормального режиму харчування. З питань цього типу варто звернутися як до стоматолога, так і до педіатра, який веде вашу дитину.

 

  1. Будова молочних зубів може підвести. Часто діти можуть похвалитися наявністю глибоких і вузьких фісур – заглиблень на жувальній поверхні зуба. Там залишається їжа, що і стає причиною появи карієсу, і карієсу болючого.

 

  1. Надмірне споживання солодкого, це ще одна аж ніяк не надумана причина появи карієсу на контактних поверхнях зуба.
Найчастіше лікування зубів у дітей передбачає всього кілька варіантів.

– Пломбування зубів. Пломбування зубів у дітей проводиться так само, як і дорослих. Ось тільки самі матеріали сильно відрізняються за своїм складом, і розраховані на термін життя молочного зуба. Для того, щоб розвеселити дитину і полегшити процедуру, можна запропонувати їй вибрати колір пломби. Це розрядить обстановку і дасть змогу провести процедуру спокійніше.

 

Лікування пульпітів. Так це теж варіант можливий. І тут потрібно бути уважними, тому що пульпіт у дітей розвивається швидко, і може стати загрозою для зуба корінного, який перебуває в зародковому стані.

Для пломбування пульпітів застосовують пасти, які з часом розсмоктуються і не заважають процесу росту корінного зуба в майбутньому.

 

– Видалення зубів. Видалення зубів проводять тому що настав час, чи тому що зуб став осередком інфекції, і його легше видалити, ніж відновити.

 

– Лікування періодонтиту вимагає швидкого і кваліфікованого втручання. Проблема супроводжується набряком, температурою і сильним болем. Вплив на запалену ділянку можна провести тільки за допомогою спеціального інструменту і препаратів, тому в домашніх умовах Ви точно не впораєтеся.


Усі процедури можуть проводитися під анестезією. Для дітей було вигадано хитрішу систему знеболювання. Спочатку місце уколу обробляють аерозолем або гелем, що викликає незначну анестезію ділянки ясен. Потім роблять укол, якого дитина вже не відчуває. Це найкращий варіант і фахівці “Пальміра Дент” пропонують його.

 

Фахівці “Пальміра Дент” – це не просто кваліфіковані стоматологи, це справжні дитячі психологи, які зуміють зрозуміти і заспокоїти малюка, проведуть процедуру з мінімальним болем і дискомфортом. Ми працюємо для того, щоб щасливі посмішки не сходили з облич Ваших малюків.