...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.
Головна » Про нас

Про нас

ПЛАЗМОТЕРАПІЯ PRF ПЛАЗМОЛІФТИНГ PRP

Естетична стоматологія в Полтаві “Пальміра Дент”. Понад десять років дарує світлі й блискучі посмішки своїм клієнтам. Безумовно, працювати на благо своїх відвідувачів, незмінно справлятися з їхніми проблемами, це досить складне завдання. Особливо якщо врахувати, як швидко і динамічно розвивається сучасна стоматологія зокрема, і медицина в цілому. Даний стоматологічний центр у Полтаві є інноваційним та успішним проєктом. Для того щоб домогтися визнання й успіху, утриматися на ринку надання стоматологічних послуг доводиться багато працювати, постійно підвищувати свій рівень підготовки та оновлювати обладнання. І саме це повинна пропонувати приватна стоматологія в Полтаві для успіху своєї роботи.


На даний момент, стоматологічний центр “Пальміра Дент” надає послуги в галузях:

 

 • стоматології;
 • хірургії;
 • терапевтичного лікування;
 • встановлення імплантатів;
 • ортопедичних послуг;
 • ортодонтії.

 

Будь-які порушення функції або зовнішнього вигляду зубів і ротової порожнини можуть бути усунуті, в ході грамотної та своєчасної допомоги професіоналів. Вони команда справжніх профі, які пропонують свої послуги всім охочим.

 

У стоматологічному центрі “Пальміра Дент” є можливість для реалізації найскладнішого і найрізноманітнішого лікування зубів. Не будемо голослівні. Детальний опис послуг клініки стане для Вас найактуальнішою і найцікавішою інформацією.

 

  • Діагностування проблем ротової порожнини цифровим ортопанорамним апаратом, рентген нового покоління з малою дозою опромінення і високим ступенем ефективності. Лікувати проблему потрібно після того, коли буде встановлена причина.

 

  •  Терапевтичні послуги стоматолога. Фахівці клініки оперативно й ефективно впораються з карієсом, пульпітами різного рівня складності, відновленням зовнішнього вигляду зуба після такого лікування та іншими проблемами стоматології.

 

  • Лікування парадонтиту. Проблема сучасності – кровоточивість ясен – стала справжньою проблемою. У клініці Вам допоможуть впоратися з ушкодженнями парадонта будь-якої складності – пошкодження ясен, запалення слизової оболонки, зубний камінь та інше.

 

  •  Ортодонтія. Питання корекції прикусу стало обговорюватися досить давно, то чому ж Ви досі страждаєте від цієї проблеми? У клініці “Пальміра Дент” Вам допоможуть впоратися з будь-якими відхиленнями в рамках цього напрямку. 

 

  • Протезування. Протезування знімне і не знімне, з використанням сучасних матеріалів і надійних пропозицій. Мова піде про протезування на базі цілої зуботехнічної лабораторії. Фахівці використовують тільки найкращі варіанти з огляду на конкретну ситуацію.

 

  •  Дитяча стоматологія. Усім відомо, що дитячого стоматолога в Полтаві може запропонувати не кожна клініка, оскільки тут є своя специфіка роботи. Кожен, хто дорожить зубами і майбутнім своєї дитини, хоче довірити його тільки найкращим.

 

  •  Відновлення зовнішнього вигляду зубного ряду, відбілювання зубів та інші косметичні послуги – все це можна отримати в клініці “Пальміра Дент” швидко, якісно і зручно.

База стоматологічного центру “Пальміра Дент” – це якісні німецькі матеріали і техніка, а також команда висококваліфікованих фахівців. У сукупності цей тандем дозволяє домогтися ідеального результату за розумну ціну.

Ми можемо зробити так, щоб Ви перестали соромитися посміхатися один одному!

Давайте жити з посмішкою!