...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.

Імплантація

Плазмотерапія PRF плазмоліфтинг PRP

Для тих, хто остаточно втратив зуби, з’явилося чудове рішення проблеми. Тривалий час виходом із ситуації були лише мости і коронки, які передбачали сточування живих і здорових зубів. Крім того, таким хворим пропонували вставні щелепи. Для сучасної медицини всі ці методи можна вважати минулим. Новою тенденцією, яку пропонує стоматологія “Пальміра Дент”, стала імплантологія.

Імплантація – це нарощування штучного тіла зуба на штучний же титановий корінь, який імплантують безпосередньо в кістку щелепи пацієнта. Ця процедура дає змогу повністю відновити зуб у його колишній формі, ба більше, дає змогу відкоригувати деякі недоліки. Дуже важливо й те, що імплантати не потребують такого догляду, як раніше живі зуби, а за своєю зручністю не відрізняються від них.

 

По закінченню періоду адаптації будь-які відчуття стороннього предмета в роті зникнуть, і Ви зможете жити повноцінним життям, їсти і посміхатися без сорому.

Для того щоб зорієнтуватися в новому напрямку стоматології, варто розібратися, як проводитися імплантація зубів у Полтаві на базі клініки “Пальміра Дент” і які варіанти імплантатів існують. Кореневий імплантат – це складна і міцна конструкція, яка повинна гарантувати міцність кріплення зуба в кістковій тканині щелепи. Вони можуть мати різноманітні покриття, різьблення, замки та інші форми кріплення. Кореневий імплантат має не просто міцно увійти в щелепну кістку, а й міцно інтегруватися із зовнішньою частиною, яка і стане Вашим зубом. Друга частина імплантату має вигляд зуба і має набір необхідних властивостей, як-от стійкість до впливу нормального середовища порожнини рота, стійкість до механічних впливів і так далі.

У більшості випадків, імплантація проводиться в два етапи. На першому етапі імплантують кореневий імплантат і чекають, поки він приживеться. Це необхідно для того, щоб просто і швидко впливати на хід вживлення конструкції. Це важливий момент, і його варто почекати по максимуму. Після того, як кореневий імплантат прижився, на нього починають кріпити надяснову частину зуба.

 

Імплантація може проводитися і в один етап, тоді вся конструкція разом із надясновою частиною встановлюється відразу.

Вибір того чи іншого варіанту сильно залежить від часу, який минув з моменту видалення зуба, і стану лунки зуба, ясен і пародонту порожнини рота загалом.

Імплантацію пропонують тільки в спеціалізованих центрах. У випадку “Пальміра Дент” фахівці одразу скажуть Вам, чи є у Вас протипоказання до встановлення імплантатів чи ні.

Якщо Ви не хочете бути залежним від знімних протезів, і нарешті повністю забути про проблему зубів, то імплантати стануть для Вас найкращим рішенням. Вони вирізняються низкою величезних переваг в опитуванні протезування.

 

– Імплантати незнімні, вони мають вигляд і служать як Ваші “рідні” зуби.

– Міцність кріплення такого протеза дає змогу не стежити за їжею, яку Ви їсте, це стосується і щільності, і кольору.

 


– Імплантат ідеальний варіант для встановлення моста, він уже не живий, тому стає ідеальною основою.

– Імплантат дає змогу зменшити розміри зубного протеза знімного і незнімного типу.

 

Щоб імплантація зубів у Полтаві пройшла для вас успішно, варто довірити її рукам профі. У цьому випадку вона дає змогу домогтися чудових результатів за розумний час і гроші. Якщо Вам дорога Ваша посмішка і комфорт, то варто серйозно задуматися про імплантологію, як варіант вирішення Ваших проблем.