...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.
Головна » Послуги » Ортопедична стоматологія та хірургія

Ортопедична стоматологія та хірургія

https://youtu.be/I0IbtcX2jx8

На даний момент ортопедична стоматологія в Полтаві та нашій країні може запропонувати найрізноманітніші варіанти. Справа, найімовірніше, в тому, що розвиток цієї галузі стоматології викликає великий інтерес у потенційних клієнтів, а попит природним чином стимулює пропозицію. Однак чи варто довіряти свої зуби фахівцеві, який тільки почав освоювати особливості роботи з новими і, часом, передовими технологіями? Питання вельми спірне. Центр естетичної стоматології “Пальміра Дент” займається ортопедичною стоматологією з моменту свого заснування, а їм уже понад десять років. Саме тому вони можуть запропонувати не тільки чудове обладнання, сучасні матеріали, а й більш ніж просто освічених фахівців – фахівців досвідчених.

 

На сьогоднішній день ортопедична стоматологія це:

 

  • Мікропротезування.
  • Знімне протезування.
  • Незнімне протезування.
  • Протезування за допомогою імплантів.

 

Всі ці види протезування спрямовані на відновлення нормального зубного ряду, належать до ортопедичних послуг стоматології “Пальміра Дент”. І всі вони розвинені настільки, щоб окремо або в поєднанні вирішити будь-яку проблему порушення нормальної анатомії зубного ряду.

 

Звісно, найцікавішим на сьогодні вважається варіант встановлення імплантатів. І це зрозуміло, адже метод пропонує такі результати, які раніше не міг гарантувати жоден з варіантів протезування. З іншого боку, імпланти – це не дуже дешеве задоволення, а значить доступне воно далеко не всім. Проте завжди можна знайти компромісний варіант і вирішити проблему. Наприклад, можна встановити кілька імплантатів, на які потім буде встановлено міст. Це дасть змогу домогтися ефекту незнімного протезування в тих випадках, коли це здавалося практично неможливим. Тим паче, вартість такого протезування буде значно нижчою, ніж встановлення на місце кожної одиниці імплантату. І це далеко не все, що пропонує ортопедична стоматологія клініки “Пальміра Дент”.

 

Кожен окремий випадок має свої особливості та складнощі. Вирішення проблеми протезування і відновлення нормального вигляду зубного ряду, це завжди невелика творчість. Фахівці клініки досягли успіху в цьому занятті більше за інших.

 

Ортопедична стоматологія сьогодні здатна змінити Ваше життя.

  • Якщо Ви страждаєте від некрасивих і сильно пошкоджених зубів;
  • Якщо Ви боїтеся посміхнутися, тому що у Вас не вистачає зубів;
  • Якщо Вам відверто складно їсти.

 

Якщо все це Вас стомлює і засмучує, то вам просто необхідно відвідати консультацію і дізнатися про можливості вирішення Вашої проблеми. Ми впевнені, що варіанти є завжди і для всіх. Головне шукати їх, головне хотіти знайти їх, бути готовими до роботи над собою і своєю посмішкою.

 

Далеко не кожному фахівцеві можна довірити свої зуби. Але центр “Пальміра Дент” – це осереддя професіоналізму, освіченості, досвіду і просто впевненості у своїх силах. Тому в них так багато клієнтів. Тому вони найкращі. Тому це найкраща ортопедична стоматологія в Полтаві з чинних пропозицій.