...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.
Головна » Послуги » Цифрова панорама

Цифрова панорама

У нашому стоматологічному центрі для отримання детальнішої інформації про стан зубощелепної системи використовується цифровий панорамний рентген-апарат, який дає змогу отримати панорамний знімок зубів – ортопантомограму.

 

Якщо під час первинної консультації клієнт матиме ортопантомограму, лікар зможе побачити повну картину стану пародонту і коренів, приховані міжзубні каріозні порожнини, хронічні запальні процеси на верхівках коренів зубів (періодонтит, кістогранульоми, кісти), які протікають безсимптомно, і на які лікар навряд чи зверне увагу, якщо пацієнт не пред’являє скарг.

 

Ортопантомограма також дасть Вам змогу не припуститися помилок під час планування і виконання складних ортопедичних робіт.

 

До того ж вартість ортопантомограми дешевша, ніж вартість 4 прицільних рентгенологічних знімків, а променеве навантаження на пацієнта значно менше.

Панорамний знімок зубів – ортопантомограма – це мінімальна доза рентгенівського опромінення.

 

Панорамний знімок зубів – ортопантомограма – це максимальна інформативність для стоматолога про стан зубів і тканин порожнини рота.

 

Панорамний знімок зубів – ортопантомограма використовується для первинної діагностики в момент першого звернення до лікаря, панорамний знімок зубів дає змогу виявити всі патологічні процеси в тканинах зубів, кістці, навколощелепних тканинах.

Панорамний знімок зубів – ортопантомограма – також використовується під час лікування порушень прикусу, для правильного вибору лікарем-ортодонтом методу лікування, а також для контролю результатів лікування з часом.

 

У практиці лікаря стоматолога панорамний знімок дає змогу і здійснити контроль якості пломбування каналів, і розпізнати початкову стадію карієсу зубів. Панорамний знімок потрібен для діагностики змін опорного апарату зубів, панорамний знімок фіксує зміни кісткових тканин. При цьому лікування зубів не повинно завдавати шкоди іншим органам людського організму, а, як усі ми знаємо ще зі шкільної лави, рентгенівські випромінювання небезпечні. На щастя, наше сучасне рентгенівське обладнання використовує лише короткі дози радіації, нешкідливі для організму людини під час отримання знімків будь-якої складності, включно з панорамним знімком.

 

Панорамний знімок зубів також використовується під час планування кількості та типу імплантатів під час операції імплантації зубів, ортопантомограма дає змогу розрахувати довжину і товщину необхідних імплантатів.

 

Рентгенівське обладнання, що використовується в нашій стоматологічній клініці, є сучасним і безпечним для здоров’я людини. Ми гарантуємо постійний контроль рівня радіації та 100% якість знімків (включно з панорамним знімком).

 

Під час роботи як з ортопантомографом променеве навантаження на лікаря і пацієнта знижується в кілька разів порівняно з обладнанням, що застосовувалося раніше. Крім того, під час увімкнення радіовізіографа й ортопантомографа завжди використовують засоби додаткового захисту: спеціальні фартухи, накидки, ширми, що відгороджують.

 

Нашу стоматологічну клініку оснащено новітніми установками рентгенодіагностики, максимально безпечними для здоров’я людини, що дають змогу отримати найповнішу та найоперативнішу інформацію (панорамний знімок тощо), потрібну для проведення максимально ефективного й абсолютно безболісного лікування зубів і ясен.

 

Для діагностики стоматологічних захворювань ми також використовуємо інтраоральну відеокамеру, яка дає змогу близько розглянути всі дефекти порожнини рота.

Приклади панорамних знімків