...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.

Відбілювання зубів

Професійне чищення зубів методом Air Flow (Ейр Флоу) та ультразвуком.

Відбілювання зубів, що давно стало звичайною косметичною процедурою для жителів більшості розвинених країн, набуває дедалі більшої популярності і в Україні. Однак не всі знають, що цей крок потребує ретельної попередньої підготовки.


Завідувач стоматології "Пальміра Дент":

-Процедура відбілювання зубів вважається безпечною для здоров’я, однак під час її проведення все-таки слід враховувати низку моментів. По-перше, існує невелика кількість пацієнтів, яким вона протипоказана. Тому перед тим, як зважитися на відбілювання, необхідно обов’язково пройти огляд у стоматолога, щоб переконатися, що ви не належите до їх числа.

 

Незважаючи на те, що існують препарати для домашнього відбілювання зубів, робити це самостійно фахівці не рекомендують. Процес має проходити під контролем лікаря-стоматолога, інакше відбілювання може завдати шкоди здоров’ю людини. Наприклад, реагент, що потрапив на ясна, може призвести до хімічного опіку.

Не рекомендується і надмірно захоплюватися зубними пастами з відбілювальним ефектом. Незначне відбілювання, якого можна досягти за їхньої допомоги, досягається завдяки абразивним речовинам, що містяться в них. При цьому досить велика ймовірність пошкодження зубної емалі.