...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.
Головна » Про нас » Чому ми

Чому ми

Ми ставимося з розумінням до людей, які відчувають страх перед лікуванням і обіцяємо комфортне лікування без болю! У кабінетах дуже чисто, охайно, тепло і панує ділова атмосфера.

 

Ми пропонуємо:

  • стовідсотковий захист від зараження в нашій клініці;
  • безболісне лікування;
  • затишні підголівники, що запобігають “затіканню” шиї під час лікування;
  • освіжаючі напої;

 

Стоматологічний Центр “Пальміра Дент” надає весь спектр стоматологічних послуг. Всі наші лікарі є дипломованими фахівцями з великим стажем роботи, які постійно підвищують свою кваліфікацію і майстерність, навчаючись на спеціалізованих курсах і майстер-класах. Ми розуміємо яке важливе значення має для людини прекрасна здорова посмішка!

 

Лікар-стоматолог, директор стоматологічної клініки “Пальміра Дент”

 

– Сьогодні гарна посмішка не тільки ознака здоров’я, вона свідчить про успішність людини, її престиж і впевненість у собі! Рівні, білі зуби – це свого роду візитна картка. На таку людину хочеться дивитися, з нею приємно спілкуватися.

Володарі голлівудської посмішки буквально випромінюють енергію, даруючи оточенню прекрасний настрій. Дивлячись на них, сам починаєш мимоволі посміхатися.

 

Як же стати володарем такої блискучої посмішки?

 

Отримати гарну посмішку нескладно, головне – звернутися до хороших фахівців. Ми пропонуємо найширший спектр стоматологічних послуг, починаючи від простого лікування зубів і закінчуючи комплексним створенням чарівної посмішки. Посмішка виключно індивідуальна у кожного, підхід до кожного пацієнта також суворо індивідуальний: комусь достатньо відновити зовнішній вигляд зубів методом лазерного відбілювання або шляхом косметичної реставрації, комусь необхідно відновити правильне положення зубів за допомогою естетичної брекет-системи.

 

Відвідавши стоматологічну клініку Пальміра Дент, ви зможете переконатися у високому рівні стерильності – лікування відбувається виключно з використанням одноразових матеріалів та індивідуальних наборів у спеціальних пакетах! У клініці панує привітна доброзичлива атмосфера, а всі маленькі пацієнти отримують пам’ятні подарунки! Високий рівень нашої роботи підтверджують державні сертифікати на здійснення медичної діяльності, дипломи та сертифікати про курси підвищення кваліфікації наших лікарів.