...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.

Профілактика

Здоров’я зубів наших малюків, це повністю наша турбота. Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина нормально росла і не відчувала дискомфорту, то варто замислитися про те, щоб навчити її доглядати за своїми зубками з самого раннього віку. Звісно, весь процес потрібно керувати і контролювати. Якщо цього не робити, то результати можуть мати дуже плачевні наслідки. Для того щоб правильно вибудувати процес догляду за зубками малюка, Вам потрібна дитяча стоматологія в Полтаві з відповідним рівнем підготовки. Такі послуги пропонує клініка “Пальміра Дент”. Саме тут Ви знайдете професіоналів по роботі з дітьми, людей, які чудово розуміються на прогнозуванні проблем стоматології та ортодонтії, і просто професіоналів своєї справи.

 

Загальний догляд за дитячими зубами, можна проводити як самостійно – традиційними методами, так і на базі стоматологічного кабінету. Які переваги Ви отримуєте, співпрацюючи зі стоматологом весь час.

– Для початку Ви постійно спостерігаєте малюка, що дає змогу контролювати стан і на перших етапах виявляти відхилення від норми.

– Під час оглядів можна незначно коригувати стан зубів і пародонта, проводити невеликі процедури, що буде куди приємніше для малюка, ніж повноцінне лікування, коли проблема набере обертів.

– Під час оглядів лікар вестиме діалог і з дитиною, і з батьками, що дасть змогу виробити систему профілактики та догляду за зубами в домашніх умовах.


– Коли зуби дитини перебувають під наглядом у одного лікаря, він отримує можливість визначити індивідуальні вимоги емалі та слизової малюка до профілактики. Безумовно, така допомога буде набагато ефективнішою і розумнішою.

 

Клініка “Пальміра Дент” – це дитяча стоматологія в Полтаві, яка приймає дітей з міста та області, це справжній центр допомоги батькам і діткам на шляху до здорових і гарних посмішок. Якщо проблеми прикусу і росту зубів будуть визначені на ранній стадії, то розв’язати їх буде набагато простіше, безболісніше і дешевше, ніж у майбутньому.


Методи стаціонарної профілактики. Для того щоб зубки малюка були здорові, і Ви не втрачали впевненості в цьому ні на хвилину, можна провести низку процедур, які дадуть змогу запобігти руйнуванню зубної емалі зубів.

 

  1. Герметизація фісур зубів. Дуже часто молочні зубки мають глибокі западини на жувальній поверхні, туди потрапляє і залишається їжа. Природно, залишки їжі провокують розвиток карієсу. Щоб захистити дитину від болючої процедури пломбування, і свої нерви заодно, можна провести герметизацію цих западин. На прикус, якість харчування та інші моменти функції щелепи цей процес не впливає в принципі.

 

  1. Мінералізація зубної емалі. Щоб зміцнити емаль зубів можна проводити обробку мінеральними речовинами. Найчастіше це фтор – найефективніший і засвоюваний варіант. Однак варто перевірити дитину на предмет флюорозу. Особливо якщо Ви прийшли до лікаря вперше й раніше в нього не спостерігалися. Фторування та мінералізацію потрібно проводити в кабінеті стоматолога, оскільки ця процедура поєднується з глибоким очищенням емалі.

 

  1. Обробка зубів сріблом. Процедура сріблення має два позитивних моменти. Вона дає змогу законсервувати карієс на молочному зубі, що чудово, зважаючи на острах дітей перед бормашиною, і відсутність великої необхідності надовго зберегти зуб. Також сріблення дає можливість постійно підтримувати сприятливу флору в порожнині рота, вбиваючи шкідливі бактерії.

 

Дитяча стоматологія повинна спостерігати дитину весь час, регулярно і без збоїв. Тільки так Ви можете захистити свого малюка від непотрібних випробувань лікування зубів, від проблем із зовнішнім виглядом посмішки в майбутньому, від страху перед стоматологічним кабінетом.


Фахівці клініки “Пальміра Дент” вміють знаходити спільну мову з дітьми, і зможуть допомогти Вам домогтися кращого результату для Вашого малюка.