...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.
Головна » Послуги » Естетична стоматологія » Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів

Сучасні пломбувальні матеріали для нарощування зубів мають як чудову естетичність, так і достатньо міцні, що дає змогу відреставрованому зубу мати природний вигляд довгий час.

 

Важливою особливістю сучасних фотополімерів є їхня ідеальна сумісність як із тканинами зубів, так і з усією порожниною рота. Завдяки своїм фізичним властивостям, близьким до міцності емалі, реставрації з фотокомпозитів не стирають і не травмують емаль зубів, що з ними контактують.

 

Технологія нарощування зубів здатна повернути навіть сильно зруйнованим зубам їхній первісний вигляд і повноцінно відновити жувальну функцію.

Реставрація зубів фотополімерами

Завдяки фізико-хімічним властивостям сучасних фотокомпозитних матеріалів стоматологам вдається з високим ступенем точності імітувати природний відтінок зубів, зокрема й властиву зубам прозорість.

 

Високий вміст високоміцного наповнювача і фтору в складі сучасних пломбувальних матеріалів робить нарощування зубів особливо переважним у тих випадках, коли руйнування коронок відбувається не внаслідок травм, а внаслідок порушеного обміну речовин, авітамінозів тощо. Моделювання майбутнього зуба проводиться за допомогою комп’ютерних програм, що забезпечує чудовий естетичний результат – за допомогою нарощування зубів можна не тільки відновити, а й істотно поліпшити їхню початкову форму.

Нарощування зубів пломбувальним матеріалом дає змогу за одне відвідування стоматолога змінити посмішку. З огляду на те, який чудовий результат забезпечує реставрація зубів, ціни на цю послугу значно нижчі, ніж відновлення зубів коронками.

Естетична реставрація передніх зубів

Для перетворення зовнішнього вигляду передніх зубів існують різні методи естетичної реставрації. Однак нарощування передніх зубів прямим методом має багато переваг.

 

Естетична реставрація дає змогу швидко і якісно надати зубам неповторної привабливості. Нарощування передніх зубів здатне усунути такі дефекти, як сколи, пігментацію емалі, неправильне положення зубів, змінити форму і розмір передніх зубів. Нарощування переднього зуба допоможе виправити навіть серйозні дефекти, які раніше усунути можна було тільки за допомогою покриття зуба коронкою. Багатьох цікавить, а чи можливе нарощування іклів, адже від їхньої форми залежить гармонійність усмішки? Звісно так, для нарощування іклів застосовують ті самі методи реставрації, як і для інших зубів.

 

Безумовно, багато що залежить від досвіду, майстерності та художнього смаку фахівця, який виконує реставрацію. Однак результати найкращих робіт справді вражають: проведене гарним майстром нарощування зубів за фото неможливо відрізнити від природного зубного ряду, та й під час детальнішого розгляду відмінності нарощених зубів від природних зуміє помітити тільки дуже досвідчений фахівець.

 

Естетична стоматологія відкриває нові можливості абсолютно всім без винятку людям. Природа дарує кожному з нас чудові зуби, які, на жаль, від умов сучасного життя поступово руйнуються. Усі хочуть бути красивими та мати доглянуті рівні зуби, проте якщо сперечатися з природою не в наших силах, звернутися до центру естетичної стоматології дуже просто та доступно кожному. На щастя, сучасна естетична стоматологія стала дуже популярною галуззю, яка асоціюється в пацієнтів зі змінами в бік прекрасного, а отже, і на краще в усьому житті загалом.