...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.

Видалення зубів

Плазмотерапія PRF плазмоліфтинг PRP

Однією з найнеприємніших процедур, які пропонує будь-яка стоматологія, є видалення. Якщо Ви хочете отримати всі можливі переваги процесу, то найкраще буде звернутися до фахівців із клініки “Пальміра Дент”. У чому ж переваги та особливості цієї процедури? Чому проводити видалення потрібно з великою акуратністю й увагою до пацієнта? Про всі ці нюанси ми розповімо нижче.

 

Ви вирішили, що вам необхідне видалення зуба, Вам запропонували масу варіантів для проведення цієї процедури. Однак для початку не розумніше буде провести діагностику. Адже існує можливість, що больовий ефект говорить про те, що зуб ще можна врятувати. Фахівці центру “Пальміра Дент” ніколи не візьмуться за видалення зуба без попередньої перевірки всіх можливих варіантів з порятунку зуба.

Видалення зубів - Зуби мудрості

1, 2 – зуби мудрості

 

Якщо ж видалення неминуче, то постає низка таких питань. По-перше, анестезія. Для сучасної процедури видалення, анестезія це невід’ємна частина процедури. І це дійсно добре, тому що біль при знеболювальному уколі можна звести до мінімуму, і фахівці центру “Пальміра Дент” знають як це зробити.

 

Сьогодні видалення зубів у Полтаві, в будь-якому її стоматологічному кабінеті може проводитися різними способами. Все залежить від стану і положення зуба. Іноді зуб доводиться розсікати і ламати, щоб вийняти його з щелепи. Не варто побоюватися больового ефекту, якщо анестезію було проведено правильно, то Ви відчуєте тільки набір всіляких давлячих впливів. Існують варіанти, коли анестезія через анатомічні особливості не діє на достатню область. У цьому разі варто відразу ж дати лікарю знати, і він посилить зону покриття анестезії. Зазначимо, що повторна анестезія повністю безболісна.

 

Видалення зуба, це тільки початок Вашого шляху до одужання. Річ у тім, що в першу добу після видалення, та й у наступний тиждень потрібно бути більш ніж уважним до лунки зуба після видалення. Фахівці центру “Пальміра Дент” розкажуть, як правильно поводитися в кожній конкретній ситуації, та запропонують низку препаратів, що покращать Ваш стан і прискорять загоєння лунки. До загальних рекомендацій після видалення варто відносити такі пункти.

Видалення зубів - Розсічення зуба

– Ротову порожнину потрібно полоскати, але не інтенсивно. Тим паче не варто заводити полоскання в лунку, бо в першу добу там формується кров’яний згусток – дуже важливий момент у процесі загоєння лунки.

– Чистити зуби потрібно, проте знову попередження, лунку краще обходити стороною. Краще в наступний місяць після видалення використовувати м’яку щітку. Також варто обробляти її окропом, щоб уникнути можливості занесення потенційно небезпечних бактерій і флори.

– Полоскати лунку інтенсивно можна починати після двох-трьох діб. Ба більше, це стає необхідним етапом, тому що залишки їжі та напоїв потраплятимуть у лунку і перешкоджатимуть її загоєнню.

Процес видалення зуба – це завжди велика травма для організму. Для того щоб якомога швидше пройти через цю процедуру, потрібно уважно слухати рекомендації хірурга і дотримуватися його порад. У деяких випадках переважно варто кілька разів відвідати лікаря після видалення, щоб той простежив за темпом загоєння і можливими відхиленнями.

У роботі з фахівцями “Пальміра Дент” Ви отримуєте масу переваг і гарантій.

 

З нашою допомогою, Ваші зуби не потребуватимуть видалення зовсім.