...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.
Головна » Послуги » Естетична стоматологія » Професійне чищення зубів

Професійне чищення зубів

Чисті зуби – здорові зуби! Та, як не парадоксально звучить, але деякі люди навіть не вміють правильно чистити зуби. Не дивно, що люди дедалі частіше вдаються до допомоги стоматологів для того, щоб очистити свої занедбані зуби, заодно і провести профілактику карієсу та пародонтиту, усунути неприємний запах з рота, попередити кровоточивість ясен. Але професійним чищенням зубів не можна зловживати, його варто проводити раз на півроку. Після цієї гігієнічної процедури стоматолог зможе виявити захворювання зубів на ранньому етапі, а отже, і вберегти вас від подальших проблем із зубами. Плюси професійного чищення зубів, як то кажуть, очевидні: і посмішка вас порадує, і зуби будуть здоровими, і карієс не турбуватиме.

Чищення зубів може проводитися за допомогою ультразвуку. Цей спосіб допоможе при відкладеннях зубного каменю. Ультразвуковий апарат видалить не тільки видимі відкладення, а й ті, які невидимі оку. Після цієї процедури проводиться

шліфування та полірування зубів спеціальними полірувальними зубними пастами.


Але існують ще під’ясенні відкладення, які є найнебезпечнішими: вони – благодатний ґрунт для подальшого розвитку захворювань. Якщо ваші зуби не “скам’яніли”, і ви просто зафарбували їх харчовими барвниками, то метод Air Flow для Вас. Порошок бікарбонату натрію з водою з легкістю видалить наліт від харчових барвників і зовсім не зашкодить зубам. Цей спосіб допоможе і завзятим курцям, які захотіли трохи зглянутися над своїми змученими зубами.


Air Flow – гарант гладких і чистих зубів на довгий час.