...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.

Знімне протезування

На сьогоднішній день знімне протезування сильно видозмінилося. Якщо раніше від словосполучення знімний зубний протез ми уявляли комічну вставну дідусеву щелепу, то сьогодні ситуація набагато приємніша. Сучасні протези можуть замінити міст і зберегти сусідні зуби, можуть чудово приховати дефект відсутності зуба на деякий час або на все життя. Вони гігієнічні, зручні й абсолютно нешкідливі. Звісно, таке протезування зубів у Полтаві можуть запропонувати лише в кількох клініках.


Стоматологія “Пальміра Дент” одна з провідних стоматологій зі знімного протезування на сьогодні. Величезний досвід роботи з цими протезами дає змогу фахівцям запропонувати найкращі варіанти своїм пацієнтам.

Найкраще допоможе розібратися в питанні невелика класифікація і опис переваг різних видів протезів даного напрямку. На сьогодні всі знімні протези можна поділити на часткові та повні. Часткові допомагають відновити нормальну анатомію зубного ряду в разі відсутності кількох зубів. Повне протезування передбачає відновлення всього зубного ряду. Часткові протези поділяють на бюгельні та пластинчасті.

1. Пластинчасті протези являють собою знімні ортопедичні апарати, які дають змогу повністю відновити нормальну функцію зубної щелепи. Варто відразу зазначити, що ці протези відносяться до нефізіологічних протезів, і з часом можуть викликати атрофію кісткової тканини. Однак як тимчасовий варіант, вони більш ніж надійні.

2. Бюгельні протези куди більш складні. Їх конструкція включає металевий каркас і встановлені на нього зуби. Його перевага в тому, що протез передбачає рівномірний розподіл жувального навантаження, а значить запобігає атрофії кісткової тканини щелепи. Складна конструкція компенсує потенційну загрозу, і робить протез ідеальним рішенням для 70% усіх випадків втрати зубів.


Окремою пропозицією протезування зубів робить використання нейлонових протезів. Нейлонові протези вирізняються гнучкістю та м’якістю. Вони надзвичайно комфортні, і до них звикають набагато швидше, ніж до негнучких конструкцій. Цей тип протезів можна вважати відкриттям нової епохи в протезуванні. Нейлонові протези вирізняються низкою переваг:


– Протези з нейлону можуть приховати будь-який дефект, від втрати одного зуба, до втрати кількох зубів одразу.

 

– Нейлон дуже легкий, гнучкий і абсолютно гіпоалергенний, що дуже важливо з огляду на місце його використання і загальну тенденцію до алергій.

 

– Нейлон стійкий до впливів середовища порожнини рота, до води, кислоти в їжі та будь-яких інших впливів.

 

– Нейлоновий протез має набагато естетичніший вигляд, що дуже важливо для того, хто хоче приховати дефект.

– Нейлонові протези абсолютно нешкідливі, на відміну від бюгельних і пластинчастих протезів, які все ж мають низку певних моментів і протипоказань.

 

– Нейлонові протези дуже міцні, що теж важливо, адже протезування справа не з дешевих.

 

– У їхній конструкції немає металевих елементів, що також подовжує термін служби і дає змогу зберегти вихідне середовище порожнини рота.

 

– Нейлонові протези не вимагають сточування сусідніх зубів.

Безумовно, для того щоб вирішити, яке протезування зубів необхідне, варто отримати консультацію в нашому центрі. Після консультації Ви точно зможете оцінити перспективи використання тієї чи іншої технології, розрахувати економіку питання і приготуватися до періоду звикання, який викликає будь-який протез. Але найголовніше, ви напевно зможете отримати якісне протезування зубів у Полтаві, яке поверне посмішку на Ваше обличчя, завдяки центру “Пальміра Дент”.