...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.
Головна » Послуги » Вирівнювання зубів

Вирівнювання зубів

ОРТОДОНТІЯ

Посмішка – це один із найважливіших і найнеобхідніших елементів Вашого зовнішнього вигляду. І саме неправильний прикус і всілякі порушення нормальної анатомії щелепи стають проблемою на шляху цього блага. Сучасна медицина пропонує ефективні методи боротьби з цією недугою. Сьогодні у Вас є шанс заручитися підтримкою кваліфікованих ортодонтів і отримати шанс на повне виправлення ситуації з Вашою посмішкою.

 

Щоб гарантувати Вам якісне вирівнювання зубів у Полтаві клініка “Пальміра Дент” пропонує послуги з оротодонтії. Саме тут працює команда професіоналів, які використовуючи свій досвід, передові методи сучасної ортодонтії, і багату матеріальну базу зможуть допомогти впоратися з будь-якою проблемою.

 

Для початку розберемося у визначеннях. Неправильний прикус – це проблема не просто косметична або візуальна, це проблема, яка може спричинити серйозні порушення роботи внутрішніх органів.

 

Ортодонтія – галузь стоматологічної науки, яка спеціалізується на виправленні положення зубів, використовуючи допоміжні конструкції. Найчастіше це брекет-системи, функції та конструкція яких залежить від кожної конкретної ситуації. Клініка пропонує:

 

  • Використання металевих брекетів.
  • Використання керамічних брекетів.
  • Використання сапфірових брекетів.

Для того щоб краще зорієнтуватися в питанні, варто розібратися в тому, які проблеми з кривизною зубів в принципі можуть бути. У більшості випадків брекет-системи використовують для того, щоб:

  • Виправити порушення нормального росту зубів, коли зуби висунуті вперед або загнуті всередину щелепи. Другий варіант трапляється рідко і спричиняє масу проблем під час корекції.
  • Виправити порушення нормального росту зубів, коли зуб або кілька зубів одразу, повернуті навколо своєї осі
  • Видалити проміжки між зубами нижньої і верхньої щелепи.
  • Виправити незначні різнорідні порушення в зростанні зубного ряду.

 

Брекет-системи – це найлояльніший, найшвидший і найефективніший метод усунення проблем росту зубів. Так, він часто завдає незручностей, особливо підліткам, хоча знайти метод швидший або менш безболісний поки що неможливо. Крім того, чим раніше Ви візьметеся за виправлення прикусу, тим кращим буде результат.

 

Задумайтеся про Вашу кар’єру, про знаменні дати, про ювілеї, день весілля та інші моменти, які так хочеться зустріти у всеозброєнні та з повною упевненістю у своєму зовнішньому вигляді. Задумайтеся заздалегідь, тому що за десять днів до події, виправити нічого не вдасться.

 

Брекет-системи, які пропонує клініка “Пальміра Дент” – це справжній прорив. Адже всі вони відповідають міжнародним стандартам якості, вирізняються зручністю в щоденному житті. Всі системи кріплення брекетів не приносять хворобливих відчуттів і не викликають порушення емалі.

 

Фахівці ортодонти з клініки “Пальміра Дент” пропонують раз і назавжди позбутися вродженої проблеми порушеного прикусу.

Фіксація брекет-системи абсолютно безболісна і не пошкоджує емаль!

З нами Ви отримаєте гарну посмішку назавжди!