...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.

Лікування каналів

Часто для того, щоб якісно відновити зуб, необхідно провести лікування кореневого каналу, який заповнений нервовими закінченнями. Багато хто боїться саме цієї процедури, бо добре пам’ятає, наскільки болісно це було в минулому. Забудьте про біль! Використання новітніх анестезуючих препаратів робить усі етапи лікування в нашій клініці практично безболісними.

 

Ендодонтія – це комплекс процедур із лікування кореневих каналів. Сьогодні ендодонтія є однією з галузей стоматології, яка найбільш динамічно розвивається.

 

Ендодонтія допомагає зберегти ті зуби, які підлягали видаленню ще п’ять років тому, а з появою матеріалів, що дають змогу “запаювати” дрібні механічні ушкодження, у стоматологів з’явилися методи й технології, що відновлюють цілісність кісткової тканини зуба.

Методи реставрації коренів дають змогу зберігати зуби з пошкодженими коренями (перфорації, тріщини).

Складна ендодонтія – це процес вилучення з кореневих каналів чужорідних тіл (зламаних інструментів), а також пломбування сильно вигнутих або розгалужених кореневих каналів.

Такі складні процедури можуть бути виконані тільки висококваліфікованим лікарем за допомогою стоматологічного мікроскопа, ендодонтичного наконечника та іншого додаткового спеціального стоматологічного обладнання.

 

У клініці “Стоматологія від А до Я” ендодонтії приділяється особлива увага, оскільки підвищення ефективності ендодонтичного лікування є запорукою успіху і гарантує надійну профілактику гострої та хронічної інфекції щелепно-лицьової ділянки, а також повноцінне й повне виліковування хворих зубів.

Захворювання, які лікуються за допомогою ендодонтії

Причинами, через які лікар вдається до лікування кореневих каналів, можуть бути:

 

    • гостре і хронічне запалення пульпи (нерва) зуба (пульпіт), яке виражається в періодичних і постійних зубних болях;

    •  травми (відлам частини коронки, перелом кореневої частини);

    •  різного роду запалення, гранульоми і кісти, що утворилися внаслідок неправильного лікування зубів;

    •  підготовка кореневих каналів зубів, які будуть покриватися коронками, тобто за ортопедичними показаннями.

Ендодонтія - лікування та інструменти діагностики

У нашій клініці використовують тільки найсучасніші техніки обробки кореневих каналів і їх пломбування.

Для якісного проведення ендодонтичних маніпуляцій на підготовчому етапі дуже важливо провести своєчасну діагностику захворювання і визначити довжину, ширину і вигнутість каналу. Найточніший спосіб визначення параметрів – це прицільні знімки, які лікар робить на двох етапах лікування – спочатку і під час пломбування каналу. Такі знімки виконуються в спеціальному рентген-кабінеті з усіма засобами захисту від R-випромінювання.

 

Так само в розпорядженні наших терапевтів є ендопорт (вимірювач довжини – апекслокатор), виготовлений провідною японською фірмою з виробництва стоматологічного обладнання “Моріта”, який працює навіть у вологих умовах кореневих каналів.

 

За допомогою цього приладу лікування кореневих каналів проводиться з небаченою раніше точністю та ефективністю. Прилад дає змогу максимально якісно пройти і запломбувати кореневий канал, не завдаючи незручностей пацієнту.

Зуб, вилікуваний у нас, прослужить Вам довго і не завдаватиме занепокоєння!