...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.
Головна » Послуги » Естетична стоматологія

Естетична стоматологія

https://www.facebook.com/palmyra.dent/videos/394355251379790/

 

Сучасна естетична стоматологія в Полтаві “Пальміра Дент” пропонує різні варіанти корекції зовнішніх зубів. Зокрема, це стосується кольору емалі. Саме через темну емаль комплексує більшість людей зі здоровими зубами. Для того щоб виправити цю несправедливість стоматологічна клініка “Пальміра Дент” пропонує відбілювання зубів.

 

У комплекс послуг входить відбілювання за допомогою різних засобів. Це і спеціальні складники, і установки в поєднанні з хімічними розчинами, які допомагають відбілити зубну емаль, і лазерний вплив. В руках досвідчених професіоналів, техніка стає найвірнішим помічником і поводирем на шляху до заповітної мети – яскравої та білосніжної посмішки…

 

Безумовно, різноманітне відбілювання зубів дійсно заслуговує вашої уваги. Найкраща естетична стоматологія в Полтаві “Пальміра Дент” уже багато років працює на благо своїх пацієнтів. Саме тут почали одними з перших пропонувати процедуру відбілювання емалі за допомогою сучасних систем. Саме тому у майстрів є своєрідна фора, вони знайомі з можливостями і протипоказаннями цієї процедури краще, ніж будь-хто. І якщо вже кому й довіряти свої зуби, то тільки їм.

 

За словами фахівців, до відбілювання зубів потрібно ставитися з розумом і тільки після консультації у лікаря. Річ у тім, що існують люди, яким відбілювання протипоказане в принципі. Також є ті, хто занадто часто проводить відбілювання в домашніх умовах. І справді сучасні системи відбілювання можуть приносити “видимий” результат. Однак під час їх використання можна отримати хімічний опік, порушити емаль, неправильно розрахувати ступінь відбілювання. Всі ці моменти принесуть Вам масу нових труднощів. Тому проводити відбілювання потрібно в кріслі у стоматолога, після ретельної діагностики та аналізу ситуації.

 

Відмінною перевагою відбілювання в стоматології варто вважати такі чинники. По-перше, склад для відбілювання зубів готують індивідуально, згідно з побажаннями до кольору і стану емалі пацієнта. По-друге, до початку відбілювання усуваються всі пошкодження емалі, які можуть стати причиною порушення цілісності зуба після відбілювальної терапії. По-третє, весь процес проходить під керівництвом лікаря, що захищає Вас від несподіваного ефекту і будь-яких інших неприємностей під час процедури. По-четверте, лікарі в “Пальміра Дент” мають можливість використовувати якісні, професійні засоби для відбілювання зубів, що виключає ризик негативних наслідків.

 

Для того, щоб запропонувати високий рівень послуг, клініка “Пальміра Дент” постійно розвивається і збільшує рівень підготовки своїх кадрів. Якщо Ви хочете отримати голлівудську посмішку і сяйво білосніжної емалі, то не варто мріяти, варто йти і робити.

Посміхайтеся скрізь, посміхайтеся завжди, посміхайтеся з нами!