...
Адреса: Полтава, вул.Сінна, 4А
Час роботи: ПН-СБ 9:00-17:00.

Пломбування зубів

Пломба зуба - як це буває і як має бути. Методи відновлення зубів. Пломба зуба - панацея від карієсу чи ні?

Один з найбільш затребуваних методів лікування карієсу на сьогодні, це пломбування. Саме пломбування дає змогу усунути шкідливу зону, зупинити розвиток порушення емалі та відновити зовнішній вигляд зуба. На сьогоднішній день пломбування зубів у Полтаві проводять маса стоматологій, але тільки “Пальміра Дент” робить це на базі різних технологій. Однак далеко не всі вони можуть запропонувати той рівень послуг, яким відрізняється клініка естетичної стоматології “Пальміра Дент”.

 

Яким чином проводитися пломбування на базі центру “Пальміра Дент” і про що варто подумати заздалегідь кожному, хто виявив у себе в роті карієс.

 

Схема проведення пломбування виглядає приблизно однаково для всіх випадків. Для початку лікар проводить огляд, іноді направляє пацієнта на рентген, щоб повноцінно оцінити розміри ураження зубної емалі. Після того, як буде проведено повну оцінку ситуації, можна ухвалювати рішення про те, яку пломбу встановлюватимуть і які подальші перспективи лікування загалом. Далеко не завжди карієс можна видаляти, далеко не всі зуби добре переносять пломбування, і вже тим паче не всі лікарі можуть похвалитися десятирічним досвідом роботи з сучасними матеріалами і препаратами.

 

Лікувати зуби потрібно у професіоналів. Клініка “Пальміра Дент” використовує масу сучасних методів впливу на порожнину рота. Це стосується діагностики, лікування, видалення, реставрації та повного відновлення зубів. Наприклад, для виявлення зони ураження карієсом, використовується спеціальний склад, який показує наявність карієсу, на здавалося б здоровій поверхні. Таким чином, лікар може повністю видалити уражені тканини, без страху, що карієс вдруге розвиватиметься під пломбою.

 

Анестезія, це ще один делікатний і визнаємо болючий момент. Однак якщо шприц з анестетиком перебуває в руках професіонала, то рівень больових відчуттів буде значно знижений. Також не варто забувати, що якість самого препарату, це також важливий момент. І гарантувати її можуть далеко не всі.

 

Безпосередньо пломбування, питання індивідуальне. Сучасні матеріали дають змогу підібрати колір і текстуру майбутнього зуба. Вони дають можливість повністю відновити зуб і при цьому усунути будь-які візуальні відмінності між поверхнею пломби і зуба. А саме цього хочуть усі, хто змушений пломбувати свої зуби.

 

Робота над будь-якою пломбою – це тривалий і складний процес. Якщо Ви хочете його уникнути, то починайте піклуватися про стан своїх зубів просто зараз. Якщо проблема вже дала про себе знати, то вам потрібно терміново відвідати стоматолога і дізнатися про всі перспективи, які чекають на вас.